Warning: Creating default object from empty value in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 127 Warning: Creating default object from empty value in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 127 ZS Przydonica
Rysunek zastępczy
13:38 - 14 Maj 2012 | Napisał: redakcja

Ciekawą i barwną lekcją historii była akademia przygotowana przez uczniów klasy 5 i panią Annę Kafel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Uczniowie w XVIII-wiecznych strojach szlacheckich odgrywali sceny z przeszłości naszego narodu. W tle odbywał się symultaniczny pokaz slajdów prezentujących sylwetki ówczesnych wielkich Polaków. Na zgromadzonej publiczności spore wrażenie wywarło odtańczenie poloneza przez uczniowskie pary przebrane zgodnie z obowiązującą w XVIII-wiecznej Polsce modą. Występujący przygotowali również wiersze i kilka pieśni patriotycznych.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 4113
dzisiaj: 298
on-line: 5
strona istnieje: 3291 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone