Rysunek zastępczy
11:47 - 25 Kwiecień 2012 | Napisał: redakcja

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to  ustanowione w 1995 roku przez UNESCO doroczne święto mające na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. Na świecie obchodzi się go 23 kwietnia.

Z tej właśnie okazji klasa 4 wraz z wychowawczynią – panią Anną Majoch zorganizowała happening, w którym wzięli udział uczniowie klasy “0″ oraz klas 1-3. Czwartoklasiści przygotowali wystawę plakatów, scenkę teatralną, kilka konkursów, a także  wygłosili z pamięci najpiękniejsze sentencje o książkach i czytaniu.  Publiczność reagowała bardzo żywiołowo i chętnie uczestniczyła w konkursach.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone