Rysunek zastępczy
16:01 - 11 Marzec 2012 | Napisał: redakcja

sadeckie_targi_edukacyjne (1)6 marca uczniowie klasy 3 gimnazjum wzięli udział w X. Sądeckich Targach Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Nowym Sączu. Przez hale i korytarze obiektu przetaczały się tłumy młodzieży, która już wkrótce musi podjąć ważną decyzję – co robić dalej po zakończeniu nauki w gimnazjum. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowało kilkadziesiąt placówek oświatowych – szkoły publiczne i niepubliczne – z Nowego Sącza oraz całego powiatu nowosądeckiego, a nawet z pobliskiego Tymbarku i Bobowej.

Korzystając z pobytu w Nowym Sączu, wycieczkowicze odwiedzili Galerię BWA SOKÓŁ i obejrzeli ekspozycję prac sądeckiego artysty Józefa Hałasa. Odbiór sztuki ułatwiała specjalistka ds. edukacji i komunikacji – pani Katarzyna Smoleń, która m.in.opowiadała uczniom o funkcjonowaniu galerii i znaczeniu sztuki w życiu człowieka.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24709
dzisiaj: 3
on-line: 2
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone