Rysunek zastępczy
20:39 - 8 Marzec 2012 | Napisał: anetcom

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem ogłasza doroczny konkurs na pisanki wielkanocne.
Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji wykonywania pisanek wielkanocnych związanych z okresem Wielkanocy.

1. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Prace nie mogą być wykonane na świeżych lub ugotowanych jajkach. Technika wykonania prac: dowolna , preferowane są prace wykonane technikami tradycyjnymi.

2. W Konkursie biorą prace wykonane przez jednego ucznia lub grupę uczniów ( dotyczy tylko uczniów klas 0-III szkół podstawowych). Kategorie wiekowe uczestników:

a. uczniowie zerówek,

b. uczniowie klas I-III,

c. uczniowie klas IV-VI,

d. uczniowie gimnazjum.

3. Uczestnicy oddają gotowe prace do szkół – każda ze szkół może oddać na konkurs gminny do 3 prac z każdej kategorii wiekowej. Zebrane prace muszą dotrzeć do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem do dnia 29 marca 2012 roku (do godz.19.oo ). Pracę muszą być dokładnie opisane. Metryczka zawiera imię i nazwisko wykonawcy ( wykonawców) , grupę wiekową oraz adres szkoły.

4. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej GOK (www-gok.godek.iap.pl) a do dnia 14 kwietnia 2012 r. uczestnicy otrzymają nagrody i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w każdej z kategorii wiekowych.

Równocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie palm wielkanocnych, który odbędzie się w Palmową Niedzielę w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29877
dzisiaj: 7
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone