Rysunek zastępczy
16:58 - 1 Marzec 2012 | Napisał: buncol

Za nami dwa dni w których w naszej gminie dominowała piłka siatkowa. Tym razem w wykonaniu chłopców zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Z goła odmienne nastroje towarzyszyły obydwu ekipom. Bardzo dobrze zaprezentowali się młodsi adepci piłki siatkowej, którzy zdobyli srebro ustępując tylko gospodarzowi turnieju- drużynie z Podola! Wielkie brawa dla chłopaków!!

DSCF3875

Nie powiodło się natomiast gimnazjalistom którzy zajęli 4 miejsce i jako jedyni nie zajęli miejsca na “pudle”. Przypomnijmy że wcześniej brązowy medal zdobyły dziewczęta zarówno z podstawówki jak i gimnazjum. Tym bardziej jest materiał do przemyśleń i ciężkiej pracy, aby za rok zaprezentować się o wiele lepiej…

DSCF3822

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach!

Szkoła Podstawowa: Patryk Basta, Konrad Jasiński, Kamil Mlyczyński, Dominik Mrzygłód, Albert Sęk, Krzysztof Jasiński, Dawid Basta, Marcin Małek, Dawid Jasiński, Krystian Zyzak.

Gimnazjum: Mariusz Zyzak, Krystian Janisz, Mariusz Mlyczyński, Wojciech Nędza, Piotr Wolak, Piotr Zabrzeński, Paweł Popardowski, Michał Mrzygłód, Krzysztof Zięcina.

galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28997
dzisiaj: 23
on-line: 2
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone