Rysunek zastępczy
17:44 - 28 Luty 2012 | Napisał: redakcja

NARKOTYKI = PROBLEMY

Policjant pracujący w Miejskiej Komendzie Policji w Nowym Sączu podczas spotkania z  rodzicami 30.01.wygłosił wykład na temat obecności narkotyków na rynku polskim oraz regionalnym. Policjant na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości w wydziale ds. narkotyków, pouczył również zgromadzonych rodziców jak rozpoznawać objawy, mogące świadczyć o tym, że dziecko znajduje się pod wpływem narkotyków oraz jakie mogą być konsekwencje karne wkroczenia na drogę uzależnienia od narkotyków, a nawet jednorazowego ich zażycia lub posiadania.

Spotkanie miało charakter profilaktyczny. Ważne jest, żeby rodzice byli świadomi zagrożenia, jakim jest wszechobecna dostępność narkotyków.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 14245
dzisiaj: 20
on-line: 5
strona istnieje: 5104 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone