Rysunek zastępczy
21:13 - 30 Listopad 2011 | Napisał: redakcja

Zabawa andrzejkowa już za nami. Prowodyrem całego zamieszania, jak co roku, był św. Andrzej. Zadbał o świetne przygotowanie wróżb oraz doskonałe humory podczas zabawy tanecznej. Klasa szósta z wychowawczynią, panią Barbarą Sarotą, zapraszała kolejno wszystkie klasy do Sali Wróżb i Przepowiedni. Tam można było dowiedzieć się m.in. co nas czeka w najbliższej przyszłości, jakie imię będzie nosił wybranek naszego serca, jaki zawód będziemy kiedyś wykonywać. Dodatkową atrakcją były w tym roku ciasteczka z wróżbą. Ich wypiekiem zajęła się pani Anna Kafel, której pomogli uczniowie z klasy 4.

W trakcie dyskoteki odbył się chrzest klasy pierwszej gimnazjum, czyli symboliczne przyjęcie uczniów  do grona gimnazjalistów.  Pierwszoklasiści dzielnie przeszli przez  wszystkie przygotowane przez starszych kolegów “testy”.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1445
dzisiaj: 23
on-line: 2
strona istnieje: 4853 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone