Rysunek zastępczy
21:49 - 2 Styczeń 2010 | Napisał: anetcom

jasełka Uczniowie klasy trzeciej SP przygotowali przedstawienie jasełkowe, które mieli przyjemność obejrzeć wszyscy uczniowie, nauczyciele wraz z dyrektorem oraz rodzice. Trzecioklasiści pod kierunkiem wychowawczyni Jolanty Ziółkowskiej wcielili się w role aniołków, pastuszków, trzech króli, Józefa i Maryi. Każde dziecko miało swój maleńki wkład w przedstawienie. Dzieci śpiewały kolędy i przypomniały biblijne wydarzenia związane z przyjściem Jezusa na świat.

Dyrektor złożył wszystkim świątecznie życzenia i przypomniał, że spotkamy się dopiero 4 stycznia 2010 roku! Na koniec nastąpiło wspólne odśpiewanie kolędy „Wśród nocnej ciszy”.


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24710
dzisiaj: 4
on-line: 2
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone