Rysunek zastępczy
14:29 - 23 Wrzesień 2011 | Napisał: anetcom

18 września 2011r. na skąpanym w słońcu i wietrze stadionie w Podegrodziu odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze wg regulaminu CTiF. Ochotniczą Straż Pożarną z Przydonicy reprezentowali uczniowie naszego Zespołu Szkół należący do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, którymi opiekuje się dh Maria Szarota. Trud i poświęcenie z jakimi przygotowywali się do zawodów opłaciły się:

  • drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce i awansowała do zawodów powiatowych,
  • drużyna chłopców zdobyła IV miejsce z bardzo dobrym wynikiem punktowym.

Jak zwykle o dobre samopoczucie młodych ochotników zadbał pan Robert Koterla, który oprócz Pucharów, dyplomów i medali przywiózł pyszną pizze i słodkie upominki. Mimo ogromnego zmęczenia autokar wiozący nas do Przydonicy tętnił radosnym gwarem.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1565
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone