Rysunek zastępczy
17:03 - 6 Lipiec 2011 | Napisał: anetcom

Po raz kolejny udało się! Zespół Szkół w Przydonicy otrzymał dofinansowanie z funduszy europejskich na realizację projektu pt. “Letnia Szkoła Języka Angielskiego w Przydonicy”.

W ramach projektu grupa 40 uczniów i uczennic uczęszczających do Szkoły Podstawowej (klasy 1-6) w Przydonicy, zamieszkałych w gminie Gródek nad Dunajcem będzie mogła wziąć udział w bezpłatnym kursie języka angielskiego podczas letnich wakacji w 2012 roku.

Letnia Szkoła Języka Angielskiego w Przydonicy to doskonały sposób na poprawę wyników osiąganych z tego przedmiotu, to możliwość nadrobienia zaległości i równocześnie to okazja na urozmaicenie czasu podczas wakacji. Wszyscy uczniowie i uczennice, zakwalifikowani do projektu będą mieli szansę w ciekawej formie doskonalić swoje umiejętności z zakresu czytania, mówienia w języku angielskim, a także rozszerzą swój zasób słownictwa. To nie będzie zwyczajny kurs angielskiego, ale ciekawy, pełen atrakcyjnych zabaw i gier sposób na spędzenie wolnego czasu. W ramach projektu każdy otrzyma bezpłatnie bogaty zestaw materiałów dydaktycznych (bajecznie kolorowy podręcznik, zestaw 1100 kartoników ze słówkami z j. angielskiego, słownik j. angielskiego oraz ciekawą książkę w języku angielskim).

Warto wspomnieć, że dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych uczestników i uczestniczek LSJA przewidziano atrakcyjne nagrody, o które warto powalczyć. Rekrutacja odbędzie się na początku czerwca 2012 roku, o czym powiadomimy całą społeczność szkolną w formie plakatów i ulotek.

Dyrektor Zespołu Szkół w Przydonicy

mgr inż. Mirosław Szarota

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28996
dzisiaj: 22
on-line: 3
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone