Rysunek zastępczy
13:31 - 23 Czerwiec 2011 | Napisał: anetcom

Uroczystym spotkaniem rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zakończył się ostatni etap edukacji w ZS w Przydonicy 24 uczniów klasy III gimnazjum. Absolwenci przygotowali program artystyczny, na który złożyły się słowa podziękowań i pożegnań oraz spora dawka humoru i parodii, głównie w  postaci scenek kabaretowych. Dziewczęta zaśpiewały dwie piosenki skomponowane specjalnie na tę okazję przez Klaudię Rosiek – jedną z tegorocznych absolwentek. Zabrani goście obejrzeli wzruszający film, pokazujący najlepsze wspomnienia z czasu dorastania w murach szkoły.
P
an Dyrektor podkreślił, że tegoroczni absolwenci mogą poszczycić się najlepszym wynikiem z egzaminu gimnazjalnego w historii szkoły i z pewnością dostaną się do wymarzonych szkół ponadgimnazjalnych. Życzył im dalszych sukcesów, realizacji planów i pasji. Zaznaczył też, że zawsze będą miłymi gośćmi w swojej pierwszej szkole.

Na zakończenie części artystycznej swój program zaprezentowała klasa II, żegnając starszych kolegów wesołymi wierszykami o każdym z absolwentów. Dziewczęta zaśpiewały piosenkę.

Nieco wzruszeni, lecz bardzo szczęśliwi III i II-klasiści rozpoczęli dyskotekę, która była ich ostatnią wspólną zabawą. Rodzice zadbali o smaczne posiłki i wspaniałą atmosferę imprezy.

Żegnajcie! i odwiedzajcie swoją szkołę!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35319
dzisiaj: 60
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone