Rysunek zastępczy
17:59 - 17 Czerwiec 2011 | Napisał: anetcom

3 czerwca 2011 roku w Szkole Podstawowej
im. Jana Pawła II w Podolu Górowej odbył się
II Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków
.  Na konkurs ten przybyło 16 przedszkolaków wraz z opiekunami z 7 szkół z terenu gminy. Każdy recytował przygotowany przez siebie wiersz. Jury w składzie przewodniczący: Andrzej Krupczyński, członkowie: Anna Klimek, Małgorzata Sarota i Alicja Próchnicka wybrała zwycięzców:
I miejsce – Karolina Rak
II miejsce – Gabriela Gądek
III miejsce – Sandra Kudzia

Wyróżnienia otrzymali Natalia Kosakowska i Bartłomiej Chochorowski. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, maskotki. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i książki. Całość zorganizowała, przygotowała i sponsorowała pani Dorota Juszczyk.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 2
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone