Rysunek zastępczy
18:46 - 31 Maj 2011 | Napisał: redakcja

Jury XI edycji Międzygimnazjalnego  Konkursu Literackiego “Złota stalówka”, organizowanego przez Zespół Szkół w Wielogłowach,  doceniło dwie prace naszych gimnazjalistek. Spośród 99 nadesłanych tekstów literackich wybrano 19 wyróżniających się między innymi lekkim stylem   i  oryginalnością.   Wyróżnienie   otrzymała  Ewa  Mlyczyńska  z kl.III.

Wybrano też 10 najlepszych prac, których oceny dokonał wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – ks. dr hab. Marian Zając – honorowy członek jury konkursu. Wysokie, piąte miejsce otrzymała praca Kamili Małek z klasy I.

Dziewczęta zgodnie z regulaminem konkursu napisały współczesne parabole, ilustrujące problem stary jak świat, w oparciu o treść wybranej przypowieści biblijnej. Trudne? Nie dla Ewy i Kamili! Gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28402
dzisiaj: 21
on-line: 1
strona istnieje: 5238 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone