Rysunek zastępczy
19:22 - 25 Luty 2011 | Napisał: buncol

Bardzo dobre wieści napłynęły do Nas z Cieniawy gdzie odbywały się Międzygmine Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych. Nasza reprezentantka Klaudia Mlyczyńska z 6 klasy zajęła bardzo wysokie 7 miejsce!!

IMG_8611

Niewiele zabrakło Klaudii do awansu do następnego etapu (dalej przechodziła pierwsza 6) ale i tak wynik jaki osiągnęła nasza uczennica wygrywając 3 z 5 meczy jest ogromnym sukcesem, który miejmy nadzieje będzie mobilizował Ją do dalszej pracy nad podnoszeniem swoich umiejętności oraz osiągania coraz lepszych wyników.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 28
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone