Rysunek zastępczy
14:38 - 25 Styczeń 2011 | Napisał: redakcja

Samorząd uczniowski przypomina, że zbliża się XI edycja Konkursu Poezji Miłosnej dla uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy. Konkurs odbędzie się 17 lutego podczas zabawy szkolnej. Uczniowie mogą zgłaszać się w trzech kategoriach wiekowych:

I - klasy 1 – 3 SP – prezentacja dwóch wierszy polskich autorów

II – klasy 4 – 6 SP – prezentacja jednego wiersza i fragmentu prozy

III – klasy I – III gim. – prezentacja jednego wiersza o tematyce miłosnej

(wiersze muszą być autorstwa polskich poetów)

W trakcje zabawy odbędzie się też tradycyjnie wybór najsympatyczniejszej uczennicy i najsympatyczniejszego ucznia oraz rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą kartkę walentynkową. Własnoręcznie wykonane kartki należy dostarczyć przewodniczącej SU Julicie Nędzy do 15 lutego.

Ponadto w dniach 25-28 stycznia przyjmowane będą fanty na coroczną Loterię Fantową.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24705
dzisiaj: 73
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone