Rysunek zastępczy
17:36 - 20 Grudzień 2010 | Napisał: redakcja

gora-grosza

Samorząd Uczniowski działający pod opieką pani Barbary Saroty kolejny raz włączył się do akcji GÓRA GROSZA. Akcja ma zasięg ogólnopolski, patronuje jej Ministerstwo Edukacji Narodowej.  Jej celem jest uzbieranie pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci. W szkołach, które przyłączyły się do zbiórki uczniowie wrzucali grosiki do specjalnie przygotowanych puszek.

Po przeliczeniu zebranych grosików okazało się, że wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania. Nawet  nasze przedszkolaki rozumieją, że warto pomagać innym dzieciom, których buzie – zwłaszcza w czasie Świąt Bożego Narodzenia – powinny być uśmiechnięte.

W sumie w Zespole Szkół w Przydonicy uzbierano: 400,16 zł. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły: klasa “O” – zabrała 26, 76 zł, klasa II SP - zebrała 65,49 zł oraz klasa III gim – zebrała 77,14 zł.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za hojny gest. Wielka góra grosza świadczy o wielkości naszych serc!

Samorząd przypomina także o trwającej jeszcze sprzedaży specjalnych Świątecznych Kartek Dobroczynnych. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży tych kartek zasilą konto Stowarzyszenia “Sursum Corda” z Nowego Sącza, które prowadzi szeroką działalność  na terenie naszego regionu. Całkowity dochód z akcji Stowarzyszenie przeznaczy na dofinansowanie programu Starszy brat Starsza Siostra.

Gora_Grosza_2010_plakat

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28993
dzisiaj: 19
on-line: 5
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone