Rysunek zastępczy
17:23 - 15 Grudzień 2010 | Napisał: redakcja

Nowa szkolna strona internetowa właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Od początku strona cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy liczba odwiedzin. Do tej pory odnotowaliśmy niemal 10 tysięcy wejść! Na stronie na bieżąco pojawiają się informacje o najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły. Artykuły najczęściej wzbogacone są o zdjęcia. Rodzice mogą tu znaleźć gotowe do pobrania dokumenty lub pisma. Warto zaglądać też do działu Konkursy, gdzie pojawiają się informacje o aktualnych konkursach szkolnych oraz pozaszkolnych. W dziale Sport zamieszczamy relacje z zawodów i innych imprez sportowych.

Zachęcamy do częstego odwiedzania szkolnej strony, która służyć ma uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone