Rysunek zastępczy
21:36 - 30 Listopad 2010 | Napisał: redakcja

Nadszedł czas upragnionej przez wszystkich uczniów zabawy andrzejkowej. 25 listopada w szkole w Przydonicy o godz. 11.00 potańcówkę rozpoczęli najmłodsi uczniowie, natomiast od godz. 15.00 bawili się gimnazjaliści.

Klasa szósta zgodnie z tradycją przygotowała salę wróżb. W mroku sali nr 7 można było dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości, np.  jakie imię będzie miał nasz mąż lub żona, powróżyć z magicznej kuli, rzucić kośćmi lub losować kubeczki.

Ten dzień był ważny szczególnie dla klas pierwszych. Pierwszaki ze szkoły podstawowej zostali pasowani na uczniów, natomiast pierwszaki z gimnazjum przeszli tak zwany chrzest, dzięki któremu oficjalnie dołączyli do grona gimnazjalistów. Chrzest przygotowali starsi koledzy i koleżanki. Zorganizowane były śmieszne konkursy, m.in. picie mleka z miseczek czy taniec z miotłą. Po pomyślnym przejściu przez konkurencje, odbyło się ślubowanie i już można było wyruszyć na parkiet. DJ nauczył wszystkich układu tanecznego w stylu country, który po kilku szybkich próbach został z sukcesem odtańczony i uwieczniony aparatem fotograficznym.

Zabawa była pełna wrażeń i pozytywnych emocji. Wszyscy bawili się doskonale.

CHRZEST PIERWSZAKÓW

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone