Rysunek zastępczy
14:29 - 25 Listopad 2010 | Napisał: redakcja

LUCJAN

ING Bank Śląski Oddział w Krakowie zorganizował dla wybranych szkół województwa małopolskiego akcję, mającą na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat bezpieczeństwa na drodze.

23 listopada 2010 r. gościliśmy grupę pracowników Banku Śląskiego.  W spotkaniu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej oraz zerówki. Zanim dzieci spotkały się z bohaterem bajki, wysłuchały prelekcji policjanta K. Galarowicza. Pan dzielnicowy przypomniał najważniejsze zasady, o których musi pamiętać każdy uczeń korzystający z  jezdni.

Następnie pracownicy Banku odczytali bajkę o Lucjanie.  Każda klasa po uważnym wysłuchaniu bajki, odpowiadała na pytania zadawane przez gości. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał sam lew Lucjan, który wręczał dzieciom słodkie nagrody. Uczniowie wykazali się sporą wiedzą na temat bezpieczeństwa i chętnie odpowiadały na pytania.

Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały prezenty (m.in. opaski odblaskowe). Dostaliśmy też do biblioteki kilka egzemplarzy czytanej bajeczki. Dodatkową atrakcją było pozowanie do zdjęć u boku lwa Lucjana!

Dobrze, że Lucjan pouczył nas, jak należy dbać o własne bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły. Są to cenne informacje, o których należy przypominać przy każdej okazji. Pamiętajmy, o wszystkich radach udzielonych przez bohatera!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24811
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone