Rysunek zastępczy
20:16 - 30 Listopad 2010 | Napisał: redakcja

Wesoła gromadka pierwszoklasistów została uroczyście przyjęta do społeczności uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy.  Dzieci z nutką żalu pożegnały się z dawną Panią i beztroskimi chwilami spędzonymi w zerówce. Zgodnie odpowiadały, że są gotowe do ciężkiej i mozolnej nauki – jak na prawdziwego pierwszaka przystało! Uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki, wykazując się wiedzą na temat szkoły, nauczycieli oraz miejscowości, w której dorastają. Zapewniali, że doskonale wiedzą, czego będzie się od nich wymagać. Występy małych bohaterów spotkały się z ciepłym przyjęciem zgromadzonych rodziców i starszych uczniów.

Uroczystego pasowania na uczniów klasy pierwszej dokonał Pan Dyrektor Mirosław Szarota. Wręczył pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje uczniowskie. Rada Rodziców przygotowała  paczki – słodki upominek.

Powodzenia w nauce, kochane Pierwszaki!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone