Rysunek zastępczy
21:04 - 28 Czerwiec 2010 | Napisał: anetcom

W czwartek, 24 czerwca, uczniowie klasy III gimnazjum uroczyście pożegnali się ze szkołą. Żegnali dyrektora, nauczycieli, pracowników, młodszych kolegów i koleżanki. Łza kręciła się w oku, kiedy wspominali minione chwile, wspólnie przeżywane radości i smutki, kiedy szczerze dziękowali pedagogom za trud włożony w ich edukację, kiedy wręczali swojej wychowawczyni 21 czerwonych róż. Na szczęście program artystyczny zawierał wiele elementów komicznych i parodystycznych, co rozweseliło zgromadzonych gości.

W drugiej części spotkania uczniowie klasy II gimnazjum swoim występem żegnali szczęśliwych absolwentów. Wręczyli im odznaczenia przyznane w dość osobliwych kategoriach (np. Śpioch Wszech czasów) i odśpiewali pożegnalne piosenki.

Po akademii rozpoczęła się zabawa taneczna dla młodzieży, natomiast organizatorzy imprezy – rodzice trzecioklasistów zaprosili grono pedagogiczne na wspólny posiłek.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24708
dzisiaj: 2
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone