Rysunek zastępczy
18:08 - 22 Kwiecień 2010 | Napisał: anetcom

DIAMEnTW ramach projektu DiAMEnT 21 kwietnia br. o godz. 13.00 w całej Małopolsce 10 082 uczniów gimnazjów i 5 546 uczniów szkół ponadgimnazjalnych przystąpiło do pisania testów diagnozujących uzdolnienia w zakresie języka angielskiego, matematyki, przedsiębiorczości i technologii informacyjno-komunikacyjnych. Testy pisali uczniowie zgłoszeni wcześniej przez szkołę drogą nominacji nauczycielskich.

Diagnoza uczniów szkół podstawowych zostanie przeprowadzona 12 maja br. wg tych samych zasad. Uczniowie, którzy uzyskają najlepsze rezultaty zostaną zakwalifikowani do zajęć w Powiatowych Ośrodkach Wspierania Uczniów Zdolnych (POWUZ). Od września 2010 r. w województwie małopolskim zostanie uruchomiona sieć 186 takich ośrodków.

Projekt DiAMEnT realizowany jest przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu – National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu oraz National-Louis University w Chicago.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28976
dzisiaj: 2
on-line: 2
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone