Rysunek zastępczy

Święto Rodziny

rodzinaW dniu 10 czerwca 2007 r. odbyła się impreza „Święto Rodziny” w ramach projektu szkolnego pt. „Pogłębiamy wiedzę, poszerzamy horyzonty, stawiamy na Europę realizowanego w Zespole Szkół Szkole Podstawowej w Przydonicy, a wdrażanego w ramach projektu Gminy Czchów pn. „Moja Ojczyzna tam, gdzie moja szkoła”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Uczestnikami imprezy byli uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Przydonicy oraz ich rodzice i młodsze rodzeństwo. Na uroczystość zaproszono też nauczycieli oraz pracowników obsługi szkoły.

Poszczególne klasy zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w programach artystycznych. Zebrani na uroczystości rodzice wysłuchali od swoich pociech słów zapewniających o miłości i wdzięczności za trud wychowania. Dużo radości dostarczyły zabawy i wspólny śpiew. Przygotowane przez dzieci upominki były dopełnieniem wyrażanych uczuć. Wszyscy zebrani spędzili miłe chwile przy grillu, a mali gospodarze imprezy zostali jeszcze obdarowani słodkościami.. Zabawa taneczna z towarzyszeniem miejscowej kapeli cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Dzięki życzliwości rodziców i sponsorów oraz zaangażowaniu nauczycieli zabawa była udana i trwała do późnych godzin nocnych.

W trakcie trwania imprezy poinformowano ustnie zebranych o źródłach współfinansowania przedsięwzięcia oraz realizacji przez szkołę w/w projektu. W miejscu zorganizowania imprezy umieszczono okolicznościowe tablice i plakaty informacyjne

powrót

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28969
dzisiaj: 196
on-line: 4
strona istnieje: 5243 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone