Warning: Creating default object from empty value in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 127 Warning: Creating default object from empty value in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 127 ZS Przydonica
Rysunek zastępczy

Express Publishing

W roku szkolnym 2010/2011 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 4 w Przydonicy został objęty patronatem przez wydawnictwo Express Publishing, wydawcę podręczników do języka angielskiego, z których korzystają uczniowie naszej szkoły.

Dlaczego   Express   Publishing ?

  • Dzięki nawiązaniu bliższej współpracy z wydawnictwem EGIS, jedynemu w Polsce przedstawicielowi wydawnictwa Express Publishing i podpisaniu umowy patronackiej Zespół Szkół w Przydonicy oraz nasi uczniowie otrzymali bardzo korzystny 20% rabat na wszystkie pozycje wydawnictwa Express Publishing.
  • Uczniowie korzystają z jednych z najlepszych i najnowocześniejszych podręczników dostępnych obecnie na rynku, przystosowanych do pracy z tablicą interaktywną.
  • Szkoła otrzymuje nagrody na konkursy z języka angielskiego oraz zbiera punkty, które można zamienić na pomoce naukowe dla uczniów.

Na stronie www.egis.com.pl znajdują się przykładowe strony podręczników i innych materiałów wykorzystywanych przez szkołę

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 961
dzisiaj: 11
on-line: 1
strona istnieje: 3599 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone