Rysunek zastępczy
20:36 - 28 Wrzesień 2016 | Napisał: buncol

W dniu dzisiejszym na obiekcie sportowym KS Helena Nowy Sącz odbyły się pierwsze zawody w roku szkolnym 2016/2017 –  Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

DSCN4963Przy pięknej jesiennej pogodzie przyszło rywalizować o miano najlepszych w powiecie naszym drużynom, które w komplecie stawiły się na Stadionie KS Helena w Nowym Sączu.

Na początek do rywalizacji przystąpiły dziewczęta ze szkół podstawowych. Nasz drużyna w składzie:  Korneli Cisowska, Nikola Cisowska, Gabriela Gądek, Julia Małek, Katarzyna Pasiut, Edyta Zarzycka, Mariola Zięba, Natalia Zięcina,  Magdalena Zyzak, Urszula Zyzak, po bardzo zaciętej walce, zajęła wysokie 7 miejsce (na 18 startujących zespołów).

DSCN4962

Musiało to motywująco podziałać na chłopaków, którzy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i dając z siebie wszystko zajęli 10 miejsce (na 20 zespołów). Drużyna chłopców pobiegła w składzie- Dawid Basta, Patryk Jasiński, Konrad Krzyżak, Jakub Małek, Piotr Rosiek, Adrian Wolak, Marcin Zając, Mateusz Zięcina, Konrad Zyzak, Mateusz Zyzak.

DSCN4956

Po podstawówkach przyszedł czas na gimnazja. Tradycyjnie już pierwsze zaczęły dziewczęta. Nasza drużyna w składzie- Marzena Bandyk, Justyna Berdychowska, Julia Janisz, Zuzanna Miszczyk, Martyna Sadłoń, Joanna Stelmach, Agnieszka Zyzak, Magdalena Zyzak, Marta Zyzak, Natalia Zyzak, do  siódmej zmiany biegła rewelacyjnie, cały czas zachowując szanse nawet na zwycięstwo. Niestety rywalki okazały się za mocne ale i tak należą się ogromne brawa dla dziewcząt, za niesamowita walkę i emocje do samego końca.

DSCN4976

Ostatnim akcentem mistrzostw były zmagania chłopców, którzy tradycyjnie zaprezentowali bardzo wysoki poziom i emocje do ostatniego biegu..Nasi chłopcy którzy pobiegli w składzie: Dominik Babiarczyk, Marcin Fedko, Konrad Jasiński, Konrad Jasiński,  Andrzej Małek, Dominik Matusik, Marcin Nędza, Jerzy Szymański, Łukasz Wolak, Michał Zięba i ostatecznie zajęli miejsce w drugiej dziesiątce..

DSCN5010Warto dodać, iż wszystkie nasze drużyny były jedynymi reprezentantami Gminy Gródek nad Dunajcem w tegorocznych Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych zmaganiach.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24709
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone