Rysunek zastępczy
16:31 - 29 Marzec 2010 | Napisał: redakcja

clean25 marca wszystkie klasy wyruszyły w teren, żeby usunąć brzydko wyglądające, szczególnie wczesną wiosną, śmieci. Pora do tego typu porządków jest idealna - jedyne kolorowe plamy na ziemi o tej porze roku (nie licząc kilku krokusów i przebiśniegów) to właśnie śmieci. Także nasze.  Co roku wyrzucamy ich wystarczająco dużo, żeby dopiero po całodniowej akcji sprzątania usunąć je sprzed naszego nosa. Pamiętajmy o tym, że jesteśmy odpowiedzialni za otaczajacą nas przyrodę. Wszyscy razem i każdy z osobna. Nie śmiećmy!

źródło grafiki: pixabay.com

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone