Rysunek zastępczy
19:07 - 22 Marzec 2010 | Napisał: redakcja
img_2794

Chociaż na zewnątrz nie było zbyt ciepło, na niebie sporo chmur i deszcz wisiał w powietrzu, tego dnia w szkole czuć było wiosnę. Po korytarzach od samego rana dostojnie przechadzały się  ukwiecone i promienne Panie Wiosny. Pozostali uczniowie również wyglądali inaczej. Każda klasa ubrała się w określonym kolorze: było zatem dość różowo, zielono, niebiesko, fioletowo, źółto…  Ile klas tyle kolorów!

O godzinie 10. 45 zebraliśmy się wszyscy na uroczystych obchodach Pierwszego Dnia Wiosny. Na początku podziwialiśmy wdzięk i bogactwo wiosennych przebrań. Jury w składzie: pani Marta Sekuła, pani Renata Kantor oraz pan Krzysztof Budnik dokonało wyboru najpiękniej przebranej Pani Wiosny. Okazało się, że wszyscy zasługują na tytuł najpiękniejszej. Osobne wyróżnienie otrzymał Marcin Stelmach z klasy V, który podbił serca jury oraz publiczności oryginalością pomysłu (Wiosna rzadko bywa mężczyzną) i otrzymał gromkie brawa.

Następnie odbyły się prezentacje programów artystycznych poszczególnych klas. Oklaskiwaliśmy piosenki związane z tematyką wiosenną przygotowane przez młodszych uczniów. Starsi uczniowie prezentowali także skecze. Występy bardzo się podobały, szczególnie kiedy bawiły do łez.

Tak oto powitaliśmy wiosnę w dobrych nastrojach, z uśmiechem na twarzach.

Imprezę prowadziły Justyna Mrzygłód z klasy II gimnazjum oraz Julita Nędza z klasy I gimnazjum. Opiekę nad przygotowaniem imprezy pełniły pani Anna Majoch i pani Barbara Sarota.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone