Rysunek zastępczy
23:23 - 19 Czerwiec 2016 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN4372Czerwiec to czas szkolnych wycieczek. Przedszkolaki z oddziałów 0A i 0B, 9 czerwca spędziły dzień w Nowosądeckim Ośrodku Szkolenia Jazdy Konnej w Nawojowej. Dzieciaki jeździły na koniach, zwiedzały stajnie oglądając boksy, sprzęt do ujeżdżania koni i maszyny rolnicze, czyściły konie i uczyły się wielu ciekawych informacji dotyczących tych pięknych zwierząt, malowały gipsowe figurki, bawiły się w różne gry na świeżym powietrzu, puszczały bańki mydlane, zwiedzały mini zoo, bawiły się w podchody “szukanie złotej podkowy”, zajadały kiełbaskę z grila z ciepłą herbatą.

Na zakończenie dnia wyruszyliśmy na spacer i pożegnaliśmy się z końmi odwiedzając je na pastwisku. Dzieciaki świetnie się bawiły i nie chciały odjeżdżać do domu. Ta niezapomniana wycieczka długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, a ich radosne buzie możecie zobaczyć na zdjęciach. Galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone