Rysunek zastępczy
17:59 - 16 Czerwiec 2016 | Napisał: buncol

W dniu wczorajszym Gimnazjalistki z naszej gminy rywalizowały na Orliku w Rożnowie o tytuł Mistrza Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce nożnej.

IMG_8981Oczywiście nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantek, które przygotowywały się do tego turnieju od dłuższego czasu. Trzy zespoły rywalizowały systemem “każdy z każdym”. Mecze były bardzo wyrównane, stojące na bardzo wysokim poziomie. Nasz zespół musiał uznać wyższość swoich rówieśniczek z Jelnej i Rożnowa i ostatecznie po bardzo ambitnej grze zdobył 3 miejsce oraz brązowe medale.

IMG_8935Dziewczęta wystąpiły  w składzie: Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Marzena Bandyk, Klaudia Janisz, Joanna Pancerz, Joanna Stelmach, Justyna Pasiut, Marta Zyzak, Magdalena Zyzak, Edyta Jasińska, Paulina Wolak, Katarzyna Zyzak .

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w nowym roku szkolnym.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28402
dzisiaj: 21
on-line: 1
strona istnieje: 5238 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone