Rysunek zastępczy
18:42 - 5 Czerwiec 2016 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN4284_cr

1 czerwca 2016 r. we dworze z Łososiny Górnej, który znajduje się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie VIII Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego dla wszystkich szkół Sądecczyzny i uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych pt. Pejzaż sądecki – piękno naszych wsi i miast, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej.

Spośród  21   prac naszych uczniów przygotowanych pod kierunkiem pani Doroty Migacz  nagrodzono sześcioro laureatów: Joannę Tabaszewską, Joannę Cabała, Karolinę Basta, Klaudę Pancerz, Natalię Zarzycką i Magdalenę Zyzak.

Gratulujemy sukcesu uczennicom  i  zachęcamy  do rozwijania  uzdolnień i odkrywania nowych talentów. GALERIA

Pozostałe prace wykonali: Karolina Małek, Natalia Zięcina, Nikola Cisowska, Weronika Sadłoń, Edyta Zarzycka, Julia Małek , Kornelia Cisowska, Magdalena Tabaszewska, Urszula Zyzak, Amelia Zyzak, Agata Sadłoń, Oliwia Małek, Agnieszka Zyzak, Joanna Pancerz            i Zuzanna Peciak.

Ideą konkursu było  nie tylko promowanie talentu młodych ludzi, ale także wspieranie twórczości i wrażliwości artystycznej z ukazaniem piękna zakątków Sądecczyzny.  Wydarzenie zgromadziło ok. 200 osób: wielu młodych twórców, ich nauczycieli, rodziców i opiekunów. W uroczystości udział wzięli m.in.: Prorektor PWSZ w Nowym Sączu dr Halina Potok, Dyrektor Instytutu Pedagogicznego doc. dr Zofia Muzyczka, kustosz i organizator wystaw Maria Marcinowska – przedstawiciel Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu oraz wykładowcy kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych w PWSZ.

Wśród nadesłanych około 300 prac Jury konkursowe wyłoniło laureatów z 23 szkół i placówek Sądecczyzny.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 5194
dzisiaj: 9
on-line: 3
strona istnieje: 4919 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone