Rysunek zastępczy
11:44 - 17 Maj 2016 | Napisał: redakcja

DSCN4083_cr

9 maja odbył się szkolny konkurs o tytuł Mistrza Pięknego Czytania. Konkurs zorganizowała pani Maria Konicka – bibliotekarka w ramach programu „Książki naszych marzeń”, który w tym roku szkolnym jest organizowany w naszej szkole.

Ministerstwo Edukacji Narodowej tym szkołom, które zgłosiły się do programu, pomogło doposażyć biblioteki w  nowe, atrakcyjne książki. Głównym celem programu jest też promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych. W konkursie rywalizowało maksymalnie 3 przedstawicieli klas. Jury (Barbara Sarota, Anna Majoch, Joanna Pałka) przysłuchiwało się uczniom i oceniało ich technikę czytania, dykcję, płynność oraz interpretację tekstu.

W kategorii klas IV-VI tytuł Mistrza Pięknego Czytania zdobyła Klaudia Pancerz z kl. 6.

Wyróżnienie otrzymały: Urszula Zyzak z kl.5 oraz Natalia Sadłoń z kl.4.

W kategorii klas I-III gimnazjum tytuł Mistrza Pięknego Czytania zdobyła Weronika Kużawa z kl.II.

Nagrodami, oczywiście, były nowe książki.


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24705
dzisiaj: 73
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone