Rysunek zastępczy
17:15 - 17 Maj 2016 | Napisał: redakcja

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach ogólnopolskim konkursie „Bateria pomysłów”. Celem podjętych w ramach konkursu działań było podnoszenie świadomości ekologicznej wśród uczniów oraz zachęcenie  ich do aktywnego włączenia się w prace na rzecz ochrony środowiska. Koordynatorem konkursu była pani Renata Nosal. W ramach konkursu uczniowie naszej szkoły otrzymali ciekawe gry planszowe o tematyce ekologicznej.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24694
dzisiaj: 62
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone