Rysunek zastępczy
12:42 - 14 Maj 2016 | Napisał: redakcja

10 maja uczniowie klas 1-3 z wszystkich szkół podstawowych naszej gminy zmierzyli się z ortografią. Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł Małego Mistrza Ortografii zorganizowała po raz pierwszy Szkoła Podstawowa w Przydonicy. Uczniowie musieli napisać dyktando, następnie rozwiązywali zadania testowe o zróżnicowanej trudności. W każdej grupie wiekowej udało się wyłonić Mistrza. Jednak nagrody otrzymali także zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca i wszyscy uczestnicy, którzy podjęli trud przygotowania się do tak wymagającego konkursu. Organizatorki, panie: Maria Szarota, Jolanta Ziółkowska i Magdalena Gach zadbały, aby rywalizacja odbyła się w przyjaznej dla dzieci atmosferze. I udało się! Emocje były – ale pozytywne, bo dzieci zaraz po rozwiązaniu zadań bawiły się na placu zabaw, a potem obejrzały zabawny występ przygotowany przez Szkolne Kółko Teatralne E.T.M. działające w szkole w Przydonicy. Po ocenieniu prac przez Komisję Konkursową, dyrektor Mirosław Szarota wręczył dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Podziękowania otrzymały panie przygotowujące wychowanków. Wszyscy zgodnie przyznali, że konkurs musi odbywać się już co rok!

DSCN4169

GALERIA

WYNIKI KONKURSU

Klasy pierwsze:

1. miejsce: Antoni Tobiasz (Sienna)

2. miejsce: Edyta Rogalska (Podole-Górowa)

3. miejsce: Igor Serek (Przydonica)

Klasy drugie:

1.miejsce: Filip Burek (Sienna)

2. miejsce: Julia Marchacz (Podole-Górowa)

3. miejsce: Bartosz Matusik  (Lipie)

Klasy trzecie:

1.miejsce: Hanna Bodziony (Podole-Górowa)

2.miejsce: Katarzyna Górowska (Gródek nad Dunajcem)

3.miejsce: Karolina Małek (Przydonica)

Gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29877
dzisiaj: 7
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone