Rysunek zastępczy
20:01 - 11 Maj 2016 | Napisał: MGOROWSKA

IMG_1757_crŁososińska Gmina w oczach przedszkolaków pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Tęcza” w Łososinie Dolnej, w którym wzięły udział nasze najmłodsze uczennice z oddziału przedszkolnego. Komisję konkursową zachwyciła praca JULII JASIŃSKIEJ, która zajęła I MIEJSCE. Duży sukces odniosły również KAMILA GÓROWSKA i MAGDALENA MAŁEK, otrzymując wyróżnienia. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród z rąk samego Wójta Gminy Łososina Dolna p. Stanisława Golonki odbyło się podczas tegorocznego „Święta Kwitnących Sadów”. Opiekę nad konkursem sprawowała p. Dorota Maciaś. Bardzo serdecznie gratulujemy!!!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24708
dzisiaj: 2
on-line: 2
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone