Rysunek zastępczy
8:41 - 30 Kwiecień 2016 | Napisał: redakcja

Uczennica klasy 5 Gabriela Gądek zakwalifikowała się do finału XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego. 28 kwietnia w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe konkursu. Gabrysia recytowała “Ptasie radio” Tuwima oraz fragment powieści “Pompon. Wszystko naraz” Joanny Olech. Komisja Konkursowa spośród wszystkich uczestników wytypowała 4 osoby, które przeszły do finału, w tym naszą Gabrysię! Finał odbędzie się 18 maja w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. Ogromnie gratulujemy Gabrysi oraz pani Annie Majoch, która przygotowała uczennicę. Zdjęcia oraz protokół znajdziecie tutaj:  http://www.palacmlodziezy.pl/article.php?id=295

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone