Rysunek zastępczy
22:37 - 16 Kwiecień 2016 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN362413 kwietnia w naszej szkole znów pojawili się członkowie grupy TRZASK, która przedstawia relacje z ich podróży w różne zakątki świata. Tym razem zabrali nas do Brazylii. Uczniowie mogli zobaczyć dziesiątki miejsc z tego pięknego kraju i posłuchać opowieści o pięknej Brazylii jaką znamy z mediów oraz poznać obraz tego państwa oczami zwykłych mieszkańców. Aż godzinna prelekcja jednego z podróżników zaciekawiła wszystkich uczniów, którzy aktywnie brali udział w spotkaniu. Czekamy na kolejny przyjazd Panów z grupy TRZASK i prelekcję o ciekawych miejscach ze świata niedostępnego dla wielu z nas. Zapraszam do obejrzenia zdjęć – Galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24705
dzisiaj: 73
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone