Rysunek zastępczy
20:16 - 16 Kwiecień 2016 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN3591_crW dniu 1 kwietnia dwudziestu przedszkolaków z 10 oddziałów przedszkolnych w gminie Gródek n/Dunajcem przystąpiło do V gminnego konkursu recytatorskiego.  Cztery uczennice naszego przedszkola Julia Rak, Julia Jasińska, Katarzyna Biernacka i Patrycja Pancerz, również wzięły udział w tym konkursie, debiutując przed publicznością. Niestety dziewczynom nie udało się dostać na podium i przezwyciężyć bardzo dobrą konkurencję, jednak nasze przedszkolaczki już uczą się kolejnych wierszy i powalczą w kolejnym konkursie recytatorskim “BAJDUREK”. Życzymy dziewczynkom powodzenia!

GALERIA

Laureatami zostali:

1 miejsce  – Dawid Rosiek – Oddział Przedszkolny w Gródku n /Dunajcem

2 miejsce -  Julia Rembiasz – Oddział Przedszkolny w Jelnej

3 miejsce – Julia Błaszczyk – Oddział Przedszkolny w Siennej

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29877
dzisiaj: 7
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone