Rysunek zastępczy
17:07 - 27 Luty 2010 | Napisał: redakcja

australia- Jak daleko macie do najbliższego sąsiada? Pewnie dość blisko, a najczęściej mieszka tuż za waszym ogordzeniem. A w Australii normą jest, że od najbliższego sąsiada dzieli was 40 km odległości!  - opowiadał podróżnik.

Podróżnik zaprezentował obszerną fotorelację z pobytu w Australii. My mogliśmy nie tylko ją obejrzeć, ale też wysłuchać niezwykle ciekawych historii o tym kontynencie. Dowiedzieliśmy się m.in. jak wygląda zima w Australii, jak poruszać się po wielkich miastach, jakich zwierząt unikać, i jak się zachować gdy spotkania z jakimś osobnikiem uniknąć się już nie uda, kim są Aborygeni, jak wygląda Wielka Rafa Koralowa, jak uratować osieroconego kangurka, jak wygląda święta góra Urulu, jak odpowiednio rzucać bumerangiem.

Niewątpliwie po spotkaniu z podróżnikiem każdy z nas poczuł, ze  o Australii wie o wiele więcej niż do tej pory. Niektóre opowieści i zdjęcia pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

źródło grafiki: pixabay.com

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone