Rysunek zastępczy
20:20 - 7 Kwiecień 2016 | Napisał: buncol

Po raz kolejny Zespół Szkół w Ropie gościł najlepsze tenisistki i najlepszych tenisistów stołowych z powiatów. Naszą szkołę reprezentowało rodzeństwo Mlyczyńskich- Dominika i Kamil.

DSCN3526Mistrzostwa Rejonu są 4 etapem (po gminie, międzygminie i powiecie) zmagań tenisistów stołowych, oraz premiują awansem do Mistrzostw Województwa najlepszych 6 zawodników w swoich kategoriach. O bardzo dużym pechu może mówić Dominika Mlyczyńska, która po bardzo dobrej grze zajęła 7 miejsce, gdzie do awansu na województwo zabrakło 1 oczka wyżej. Mimo to zdobyte doświadczenia powinny zaprocentować w przyszłorocznych zmaganiach, gdzie już jako drugoklasistka Dominika będzie walczyć o upragniony awans.

DSCN3506

Również Kamil pokazał bardzo dobry tenis i ostatecznie zajął 9 miejsce. Warto zaznaczyć że poziom wszystkich zawodników był bardzo wysoki. Większość z nich trenuje tenis stołowy w klubach, tym bardziej cieszy dobra gra oraz końcowe rezultaty naszych reprezentantów.

Bardzo serdecznie gratulujemy Dominice oraz Kamilowi, oraz życzymy sukcesów, powodzenia jak również wytrwałości w dalszej przygodzie z tenisem stołowym.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35316
dzisiaj: 57
on-line: 2
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone