Rysunek zastępczy
0:01 - 23 Marzec 2016 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN349321 marzec jak co roku  w naszej szkole rozkwitł wszystkimi kolorami wiosny. Uczniowie przywitali Panią Wiosnę piosenkami, wierszami i prezentacją swojej klasy w jednym z jej ulubionych kolorów. Każda klasa od maluszków po gimnazjalną młodzież świetnie wywiązała się z zadania i przygotowała plakat z hasłem witającym pierwszy dzień wiosny. Najmłodsze klasy zasługują na wyjątkowe uznanie, wszystkie dzieci były bardzo kolorowe, każda klasa przygotowała super plakat i mogliśmy posłuchać radosne powitania I Dnia Wiosny. Gimnazjum natomiast słowem i śpiewem pokazało, że można również mieć wiosnę w sercu :-D . Każdy z uczniów świetnie się bawił i poczuliśmy wspólnie atmosferę radości i wiosennej euforii.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom  oraz wychowawcom za zaangażowanie, ciężką pracę
i uświetnienie I Dnia Wiosny.

GALERIA

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24710
dzisiaj: 4
on-line: 2
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone