Rysunek zastępczy
20:49 - 3 Marzec 2016 | Napisał: buncol

W rozegranych dzisiaj w ZS w Podolu Mistrzostwach Gminy w piłce siatkowej chłopców nasi reprezentanci wygrywając wszystkie mecze, zdobyli 1 miejsce oraz tytuł Mistrzów Gminy.

P1250081Po kilku tygodniowej przerwie w zmaganiach gimnazjalistek, tym razem przyszedł czas na rywalizację chłopców. Do turnieju przystąpiły, podobnie jak u dziewcząt, 3 zespoły: Rożnów, Przydonica i gospodarz zawodów, drużyna z Podola. Już na samym początku przyszło Nam się zmierzyć z drużyną Rożnowa. Chłopcy chcieli się  zrewanżować za przegraną dziewcząt i po bardzo dobrym meczy wygrali 2:1.

P1250035Jeszcze dobrze emocje nie opadły, a już trzeba było stanąć do walki z drużyną Podola. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie, a o końcowym rozstrzygnięciu musiał zadecydować tie brek, którego ostatecznie wygraliśmy 15:12!

P1250080Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Fedko, Dominik Babiarczyk, Jakub Kozdra, Konrad Jasiński, Jerzy Szymański, Krzysztof Jasiński, Kamil Mlyczyński, Dominik Mrzygłód, Albert Sęk, Łukasz Zyzak.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38543
dzisiaj: 41
on-line: 3
strona istnieje: 5307 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone