Rysunek zastępczy
22:32 - 1 Marzec 2016 | Napisał: buncol

DSCN3500W dniu dzisiejszym drużyna naszych “Orlików” rozegrała mecz sparingowy ze swoimi rówieśnikami z Gródka nad Dunajcem.

DSCN3469

Już po raz drugi od czasu powstania drużyny “Orliki” Przydonica, gościliśmy w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem, gdzie mogliśmy rozegrać sparing z tamtejszą drużyną, prowadzoną przez Pana Janusza Jurkowskiego.

DSCN3473Przez prawie godzinę nasi chłopcy mieli okazję rywalizować z bardzo wymagającym rywalem. Jak to jest w zwyczaju w meczu przyjaźni między tymi drużynami, zawody obfitowały w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Bardzo cieszą nas zdobywane piękne bramki, ale jeszcze bardziej gra naszej drużyny. Dużo akcji granych od tyłu, wymienność podań, przegląd pola to na pewno mogło się podobać. Podsumowując, należy pochwalić naszych chłopców za zaangażowanie, grę zespołową oraz gole strzelone przez Wiktora Fyde oraz Konrada Krzyżaka.

Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 2:2, ale nie wynik tego dnia był najważniejszy, lecz zabawa oraz radość z gry jaką mogli czerpać chłopcy z obydwu drużyn.

DSCN3468Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wiktor Fyda, Wojciech Mlyczyński, Jakub Zyzak, Karol Fedko, Mateusz Mlyczyński, Przemysław Osmęda,  Dawid Sadłoń, Patryk Stelmach, Karol Tabaszewski, Kacper Zięba, Tomasz Zięba, Jakub Kubisz, Konrad Krzyżak, Piotr Rosiek, Mateusz Zięcina.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Januszowi Jurkowskiemu, który był organizatorem tego jakże emocjonującego meczu, oraz zapraszamy na rewanż w czerwcu, na boisko sportowe do Przydonicy:)

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35316
dzisiaj: 57
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone