Rysunek zastępczy
22:15 - 19 Luty 2016 | Napisał: buncol

IMG_8341W dniu dzisiejszym, w hali sportowej przy Zespole Szkół w Rożnowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce siatkowej dziewcząt.

O dużym pechu może mówić nasz zespół, który mimo braku szczęścia w losowaniu w którym to od razu trafił na gospodarzy turnieju- drużynę z Rożnowa- oraz bardzo dobrego początku meczu, gdzie nasza drużyna przez większość pierwszego seta prowadziła, utrzymując kilku punktową przewagę, to jednak na koniec ze zwycięstwa mogły się cieszyć dziewczęta z Rożnowa. Punktem zwrotnym była kontuzja ręki naszej najlepszej zawodniczki, Klaudii Janisz, która uniemożliwiła Jej dalszą grę..

IMG_8321

Mimo wygranej w następnym meczu z drużyną z Podola, nasza drużyna zdobyła ostatecznie 2 miejsce ustępując gospodarzom zawodów, zespołowi z Rożnowa.

IMG_8340

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Agnieszka Zyzak, Dominika Mlyczyńska, Marzena Bandyk, Klaudia Janisz, Joanna Pancerz, Justyna Pasiut, Joanna Stelmach, Marta Zyzak, Magdalena Zyzak, Edyta Jasińska, Zuzanna Peciak, Katarzyna Zyzak.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach sportowych.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28993
dzisiaj: 19
on-line: 4
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone