Rysunek zastępczy
19:06 - 3 Luty 2016 | Napisał: MGOROWSKA

O sporym sukcesie mogą mówić uczniowie klasy trzeciej gimnazjum w Przydonicy. Pokonali ogromną konkurencję i zostali Laureatami I Etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Tesco dla szkół”. Gimnazjaliści wygrali nowoczesny zestaw multimedialny, który z pewnością urozmaici lekcje. Zespołem Przydoniczanie 3 w składzie: Patrycja Berdychowska, Edyta Jasińska, Julia Krzyżak, Joanna Sęk i Paulina Wolak opiekowała się pani Renata Nosal.

Celem konkursu „Tesco dla szkół” jest edukacja i propagowanie wiedzy o pochodzeniu, składzie i jakości produktów spożywczych, zdrowym żywieniu, zasadach niemarnowania żywności oraz promowanie wśród uczniów pozytywnych postaw w zakresie zdrowego stylu życia i żywienia. Uczniowie pracowali w małych zespołach. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu reklamy w jednej ze wskazanych w regulaminie form. Zespół z Przydonicy przedstawił konkretny etap produkcji żywności w formie dużej, kolorowej makiety. Nad plastyczną stroną jej wykonania czuwała pani Dorota Migacz. Gimnazjaliści wykazali się wielkim zaangażowaniem i ambitnie podeszli do realizacji konkursowego projektu. Teraz cieszą się ze zwycięstwa i nowego sprzętu multimedialnego.

Nagroda główna- zestaw multimedialny

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24920
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone