Rysunek zastępczy
19:56 - 25 Styczeń 2016 | Napisał: redakcja

Niezwykle miło nam poinformować, ze Katarzyna Zyzak, uczennica klasy 3 gimnazjum, zakwalifikowała się etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Biologii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Kasia znalazła się wśród najlepszych uczniów z całego województwa. Jej młodsza o rok siostra – Magdalena również dostała się do tego etapu, biorąc udział w Małopolskim Konkursie z Geografii.  Teraz siostry będą walczyć o tytuł laureata. Gratulujemy finalistkom oraz ich opiekunkom, paniom: Barbarze Słomce i Renacie Nosal,  i życzymy wytrwałości w pracy i powodzenia na etapie wojewódzkim!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28996
dzisiaj: 22
on-line: 3
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone