Rysunek zastępczy
22:12 - 18 Styczeń 2016 | Napisał: MGOROWSKA

pobrany plik_cr

Jak co roku  do naszej szkoły przybyły babcie i dziadkowie naszych uczniów, którzy tym razem 15 stycznia obchodzili swoje święto. Wnuki z klas OA, OB, I, II, III przywitały swoich dziadków śpiewem, wierszami  oraz przedstawieniem jasełkowym przygotowanym przez najmłodszą grupę. Dziadkowie przy słodkim poczęstunku z wielkim zainteresowaniem i podziwem dla wnucząt oglądali przedstawienie. Uczniowie złożyli Seniorom życzenia i wręczyli własnoręcznie zrobione prezenty.

Zapraszamy naszych kochanych Dziadków już za rok.

Galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1447
dzisiaj: 25
on-line: 1
strona istnieje: 4853 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone