Rysunek zastępczy
17:55 - 1 Styczeń 2016 | Napisał: MGOROWSKA

20151222_112629_resized

Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wprawili w zachwyt publiczność, która we wtorkowe popołudnie (22 grudnia) bardzo licznie zebrała się w naszej szkole. Rodzice, zaproszeni goście, grono pedagogiczne, pracownicy i wszyscy uczniowie mogli obejrzeć zachwycające jasełka. Tegoroczne przedstawienie zostało przygotowane przez przedszkolaków grupy 0A i 0B oraz uczniów klasy III i V wraz z paniami Dorotą Maciaś i Magdaleną Górowską.

GALERIA


Jasełka przedstawiły historię Maryi i Józefa, którzy nie mogli znaleźć miejsca w gospodzie na narodziny Jezuska i dopiero dobrzy pasterze pomogli Świętej Rodzinie. Wokół szopki pojawiły się aniołki, które przywitały Nowonarodzonego w wesoły lecz anielski szyk, oznajmiając światu że narodził się Bóg. Nie zabrakło też licznych pastuszków i trzech króli, którzy przywitali Jezusa i Świętą Rodzinę w stajence. Przedszkolaki i uczniowie zaśpiewali zgromadzonym wiele pięknych kolęd a wykonanie pastorałki  ”Pierwsza gwiazdka” wzbudziło wśród publiczności gromkie brawa. Młodzi artyści okazali się świetnymi aktorami, zaimponowali swobodą poruszania się po scenie, sztuką aktorskiej recytacji i urzekli pięknym śpiewem. Wielotygodniowe próby zaowocowały ogromnym sukcesem.

Jasełka zakończyły życzenia świąteczne złożone przez Pana Dyrektora, ks Janusza Szczypkę oraz zaproszonych gości.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1535
dzisiaj: 51
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone