Rysunek zastępczy
20:14 - 14 Grudzień 2015 | Napisał: redakcja

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniu zabawy andrzejkowej, odbywa się ślubowanie uczniów klasy I Szkoły Podstawowej. Niestety, w tym roku z powodu panującej grypy i ospy uroczyste ślubowanie miało miejsce 4 grudnia 2015roku. Ale jak mówi przysłowie: „Co się odwlecze, to nie uciecze”

Po powitalnej piosence odśpiewanej przez czwartoklasistów, pierwszaki brawurowo wykonały zumbę „Gummy Bear”, a potem śpiewem i recytacją przekonywały Pana Dyrektora, zebranych Nauczycieli, Rodziców i całą społeczność szkolną, że są gotowi wstąpić w szeregi braci uczniowskiej Zespołu Szkół w Przydonicy. Po odśpiewaniu hymnu i złożeniu przyrzeczenia, pan Dyrektor przystąpił do pasowania każdego ucznia oraz wręczył pamiątkowe dyplomy. Dzisiejsza uroczystość to również okazja do wręczenia legitymacji „Małego Mistrza” i podsumowania dotychczasowych działań.

ZAPRASZAMY DO GALERII


Również uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej złożyli młodszym kolegom życzenia wraz z własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek. Na koniec wzruszeni, dumni i szczęśliwi rodzice również pospieszyli z gratulacjami, życzeniami i pięknymi upominkami.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24705
dzisiaj: 73
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone