Rysunek zastępczy
19:19 - 25 Listopad 2015 | Napisał: MGOROWSKA

images (2)

Zapraszamy do udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Konkurs odbędzie się pod patronatem honorowym Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: klasy I-III Gimnazjum, O-III Szkoła Podstawowa oraz IV-VI Szkoła Podstawowa. Prace mogą być indywidualne lub zbiorowe (nie więcej niż trzy osoby), ale  wykonane samodzielnie, łącznie z figurkami. Prace należy składać do 15 grudnia w placówce GOK-u. Prace należy dokładnie opisać, pismem drukowanym, na tylnej części pracy. W opisie szopki należy umieścić: imię, nazwisko, klasę, adres, miejscowość, telefon, imię nazwisko opiekuna z tel. kontaktowym. Wręczenie nagród odbędzie się 14 stycznia 2016r. W czasie Świąt Bożego Narodzenia przewidziana jest wystawa prac. Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie GOK-u: http://www.gok-grodek.iap.pl/articles.php?cat_id=4

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone