Rysunek zastępczy
22:33 - 19 Listopad 2015 | Napisał: buncol

Za nami kolejne etapy zmagań tenisistów. W dniu dzisiejszym w ZS w Mogilnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt, w których to brązowy medal i awans do etapu rejonowego uzyskała uczennica naszego gimnazjum z klasy I – Dominika Mlyczyńska.

DSCN2724Niewiele do awansu zabrakło drugiej naszej reprezentantce- Katarzynie Zyzak która ostatecznie ukończyła zawody na wysokim 9 miejscu.

DSCN2664

Również dzisiaj w ZS w Gródku nad Dunajcem rywalizowali uczniowie szkół podstawowych w drużynowym tenisie stołowym. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantów. Drużyna dziewcząt w składzie- Martyna Sadłoń/Zuzanna Miszczyk zajęła 2 miejsce uzyskując awans do kolejnego etapu, natomiast drużyna chłopców w składzie Jakub Rosiek/Marcin Wójs/Piotr Rosiek zdobyła brązowy medal.

P1210421

W poniedziałek natomiast, w ZS w Mogilnie o awans do Mistrzostw Powiatu walczyli chłopcy z gimnazjów. Kamil Mlyczyński uzyskał awans z 5 miejsca, natomiast nasz drugi reprezentant Konrad Jasiński ukończył zawody na miejscu 13.

DSCN2630

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.

http://www.mospn.pl/sprawozdania/g/

galerie…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone